Współpraca

Zasady współpracy z architektami i projektantami

Jako firma zajmująca się produkcją mebli na wymiar przygotowaliśmy specjalną ofertę dedykowaną architektom oraz projektantom wnętrz. 

Co oferujemy?

  • strefę architekta, przygotowaną specjalnie na spotkania z klientami
  • system prowizyjny
  • profesjonalne zdjęcia z realizacji
  • promocja w social mediach
  • kompleksowe wsparcie naszych projektantów
  • materiały, katalogi

Poniżej więcej informacji na temat współpracy.

strefa architekta stolarz Białystok

1. Strefa architekta

Strefa architekta w naszym salonie to miejsce przeznaczone specjalnie dla Ciebie. W przyjaznej, pełnej inspiracji atmosferze, przy filiżance kawy możesz spotkać się z klientem i omówić Wasz projekt.

Na miejscu do dyspozycji jest nie tylko miejsce do spotkań, ale również szeroka gama materiałów od litego drewna, przez fornir, po MDF, duża różnorodność akcesoriów, systemów, okuć. 

Dzięki temu możesz stworzyć „fizyczny” moodboard, zestawiając próbki materiałów i kolorów, które mają pojawić się docelowo we wnętrzu. 

2. Wsparcie

Współpracujący z nami projektanci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie naszych pracowników na każdym etapie realizacji zlecenia. Nasza wiedza techniczna i doświadczenie są dla Ciebie ułatwieniem w kreowaniu precyzyjnych projektów, w oparciu o indywidualne wizje estetyczne i koncepcje funkcjonalne.

projektant wnętrz Bialystok współpraca
profesjonalna sesja zdjeciowa wnętrz Białystok

3. Profesjonalne zdjęcia

Po wykonanym zleceniu spotykamy się u klienta na profesjonalnej sesji zdjęciowej. Piękne zdjęcia przyciągają uwagę i zainteresowanie potencjalnego klienta, dlatego my – Profusion Meble współpracujemy z doświadczonym fotografem.

Architekci i projektanci wnętrz, którzy zrealizują u nas swój projekt w zakresie mebli na wymiar, mogą liczyć na fachową sesję zdjęciową realizacji w ramach współpracy.

Efektowna sesja zdjęciowa stała się kluczem do sukcesu i ważną częścią komunikacji architektów i marek wnętrzarskich.

4. Promocja w social mediach

Możesz liczyć na wsparcie w naszych social mediach i na stronie internetowej.

Oznaczymy Twoje projekty w postach i artykułach. Zachęcamy do polubienia naszej strony na facebooku i instagramie, które są źródłem nowości o naszej ofercie i realizacjach. 

reklama projektant wnętrz białystok
wspołpraca z projektantami meble na wymiar

5. Zasady współpracy

Skontaktuj się z nami przez formularz internetowy bądź telefonicznie. Umówimy się na spotkanie w celu przedstawienia naszej oferty, pokazania salonu i przekazania Ci materiałów dodatkowych. Omówimy zasady współpracy i warunki prowizyjne.

6. Dlaczego warto z nami współpracować?

Wspólnie tworzymy wartość dodaną dla klienta, który zyskuje pomysłowych architektów i projektantów wnętrz, doświadczonego producenta mebli na wymiar, a także materiały najwyższej jakości. 

Na podstawie stworzonego przez Ciebie projektu zajmiemy się profesjonalną produkcją mebli. Oferujemy bogaty asortyment zabudów na wymiar najwyższej jakości wraz z gwarancją i profesjonalnym montażem.

meble na wymiar do kuchni stolarz Białystok