Współpraca

Zasady współpracy z architektami i projektantami

Jako firma zajmująca się produkcją mebli na wymiar przygotowaliśmy specjalną ofertę dedykowaną architektom oraz projektantom wnętrz. 

Co oferujemy?

  • system prowizyjny
  • profesjonalne zdjęcia z realizacji
  • promocja w social mediach
  • materiały, katalogi

Poniżej więcej informacji na temat współpracy.

wspołpraca z projektantami meble na wymiar

1. Zasady współpracy

Skontaktuj się z nami przez formularz internetowy bądź telefonicznie. Umówimy się na spotkanie w celu przedstawienia naszej oferty i przekazania Ci materiałów dodatkowych. Omówimy zasady współpracy i warunki prowizyjne.

profesjonalna sesja zdjeciowa wnętrz Białystok

2. Profesjonalne zdjęcia

Po wykonanym zleceniu spotykamy się u klienta na profesjonalnej sesji zdjęciowej. Piękne zdjęcia przyciągają uwagę i zainteresowanie potencjalnego klienta, dlatego my – Profusion Meble współpracujemy z doświadczonym fotografem.

Architekci i projektanci wnętrz, którzy zrealizują u nas swój projekt w zakresie mebli na wymiar, mogą liczyć na fachową sesję zdjęciową realizacji w ramach współpracy.

Efektowna sesja zdjęciowa stała się kluczem do sukcesu i ważną częścią komunikacji architektów i marek wnętrzarskich.

reklama projektant wnętrz białystok

3. Promocja w social mediach

Możesz liczyć na wsparcie w naszych social mediach i na stronie internetowej.

Oznaczymy Twoje projekty w postach i artykułach. Zachęcamy do polubienia naszej strony na facebooku i instagramie, które są źródłem nowości o naszej ofercie i realizacjach. 

meble na wymiar do kuchni stolarz Białystok

4. Dlaczego warto z nami współpracować?

Wspólnie tworzymy wartość dodaną dla klienta, który zyskuje pomysłowych architektów i projektantów wnętrz, doświadczonego producenta mebli na wymiar, a także materiały najwyższej jakości. 

Na podstawie stworzonego przez Ciebie projektu zajmiemy się profesjonalną produkcją mebli. Oferujemy bogaty asortyment zabudów na wymiar najwyższej jakości wraz z gwarancją i profesjonalnym montażem.