Kuchnia Dublin

kuchnia nowoczesna

Ciemno-zielona kuchnia na wymiar

 

Ciemno-zielona kuchnia Dublin to propozycja dla miłośników wielkomiejskiego życia. Ujmuje połączeniem minimalizmu, prostoty i oryginalnej, intensywnej barwy. Ergonomiczna zabudowa pod sufit, w kształcie litery L, sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, także w formie aneksu kuchennego w niewielkim mieszkaniu.

Ciemno-zielone fronty kuchenne wykonano z lakierowanej płyty MDF o matowym, bardzo modnym wykończeniu. W szafkach i szufladach zastosowano wygodny system otwierania tip-on. Blat oraz płyta ścienna są wykonane z twardego, odpornego na uszkodzenia tworzywa HPL w kolorze marmuru. Uzupełnieniem nowoczesnej zabudowy jest ciemna, przeszklona, efektownie podświetlona witryna, w której możesz zaprezentować swoją ulubioną ceramikę. 

Zielona kuchnia na wymiar Dublin to kwintesencja nowoczesnego stylu i najnowszych trendów. Idealnie wykorzystuje przestrzeń, zapewniając wygodne miejsce do codziennego przygotowywania posiłków.

Projekt dostosujemy do Twojego pomieszczenia. W tym celu zapraszamy Cię do naszego salonu mebli kuchennych Profusion w Białymstoku.

Ciemno-zielona kuchnia