Stworzymy kuchnię, którą będziesz podziwiać przez długie lata

Lata doświadczenia na rynku meblarskim pokazało nam, że zrozumienie potrzeb naszych Klientów jest kluczem do stworzenia idealnego wnętrza – takiego, w którym będą cieszyć się komfortem przez lata.

W naszej ofercie znajdziesz:

9

Kuchnie

9

Stoły

9

Garderoby

Kuchnia Vescona - Klasyczna kuchnia z jesionowego drewna
Kuchnia Vescona - Klasyczna kuchnia z jesionowego drewna

Jak łączymy wyjątkowy design z najwyższą jakością?

Kuchnia – serce domu, miejsce w którym toczy się intensywne życie. Znamy to i doskonale wiemy, na jakie obciążenia bywa narażona. Wiemy też, że tak właśnie wygląda życie – dlatego trwałość i bezpieczeństwo  mają dla nas najwyższy priorytet. 

Wzmocnione profile

Pozwalające na obciążenia szuflad aż do 70 kg oraz gwarantujące maksymalną stabilność.

Odporność na zarysowania i otarcia

Chcemy, aby życie toczące się w kuchni, szczególnie kiedy uczestniczą w nim młodsi członkowie rodziny, było źródłem radości. Obawy o przypadkowe zarysowania odłóż do bajek – wzmocniliśmy fronty tak, abyście mogli po prostu cieszyć się życiem.

Perfekcja wykonania

W Profusion zamawiasz kuchnię na lata. Dlatego wysoki standard wykonania postawiliśmy na pierwszym miejscu dochodząc w nim do perfekcji.

Jak pracujemy

konsultacje architekt wnetrz bialystok

1. PROJEKT LUB WYCENA PROJEKTU

Jeżeli posiadasz gotowy projekt wyślij go do wstępnej wyceny (podaj numer telefonu w mailu, żebyśmy mogli w wypadku dodatkowych pytań skontaktować się telefonicznie). Jeżeli nie masz projektu nasi projektanci wykonają go dla Ciebie. Masz do wyboru: wizualizację z wyceną lub pełen projekt z wyceną. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia spotkania z projektantką.

2. PROJEKT/PORADY

Biorąc na celownik Twoje marzenia, projektanci Profusion stworzą przemyślany projekt, który będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby i pragnienia optymalnie wykorzystując dostępną przestrzeń. Wspólnie dobierzemy materiały, którymi lubisz się otaczać. Korzystając z wiedzy i doświadczenia projektantów Profusion poznasz dostępne rozwiązania – opowiemy Ci o nich bez technicznego żargonu, abyś miał/miała jasność, na co się decydujesz. 

Kuchnia Orleans - Dębowa kuchnia w klasycznym stylu
konsultacje architekt wnetrz bialystok

3. UMOWA I ZALICZKA

Po ustaleniu detali podpisujemy umowę. W ten sposób potwierdzimy wszystkie ustalenia jakie zapadły podczas rozmów i uregulujemy nasze obowiązki w tej współpracy. Tak, tak – tutaj również jesteśmy transparentni. Po podpisaniu umowy poprosimy Cię o wpłacenie zaliczki.

4. POMIAR

Dzięki pomiarom wykonanym z laserową precyzją, mamy pewność że projekt co do milimetra dopasuje się do pomieszczenia. Dzięki temu podczas montażu nie spotka nas żadna przykra niespodzianka. Jeśli wymiary będą mocno odbiegać od początkowych założeń, zrobimy odpowiednią korektę wyceny.

konsultacje architekt wnetrz bialystok
Kuchnia Orleans - Dębowa kuchnia w klasycznym stylu

5. REALIZACJA

Dokładnie wykonany projekt nie tylko pozwala stworzyć je szybko i sprawnie, ale też daje nam pewność, że będą pasować idealnie. Zanim wyślemy je do Ciebie, sprawdzamy je podwójnie, aby mieć pewność, że dotrą do Ciebie zgodnie z ideą najwyższej jakości Profusion.

6. DOSTAWA

Gotowe elementy dostarczamy zapewniając najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zabezpieczamy je tak, aby dotarły do Ciebie w idealnej formie.

Kuchnia Orleans - Dębowa kuchnia w klasycznym stylu
konsultacje architekt wnetrz bialystok

7. MONTAŻ

W ustalonym terminie punktualnie stawimy się na montaż. Dzięki niezwykłym mocom naszych monterów dzieje się magia – pusta przestrzeń wypełnia się Twoją wymarzoną kuchnią. Doskonale wiemy, jaką radość da Ci swobodne korzystanie z niej zaraz po instalacji, dlatego pilnujemy, aby montaż był dopięty na ostatni guzik, zostawiając po sobie porządek.

Profusion Meble – liderem jakości na rynku

Stawiamy na relacje i wartości. A jedną z najważniejszych wartości jest dla nas jakość. Wiemy, że choćby najpiękniej zaprojektowane wnętrze, bez funkcjonalności i jakości materiałów, nie spełni oczekiwań, żadnego klienta. 

Dlatego tworzymy meble, które będą służyły Ci przez lata – także przy bardzo intensywnej eksploatacji. Wierzymy w tę jakość z całego serca, dlatego na wszystkie nasze meble udzielamy gwarancji, która zabezpiecza Cię na wypadek ewentualnych wad i realizujemy ją bez kręcenia nosem. 

A i po okresie gwarancji też możesz na nas liczyć – trwała relacja z Klientami jest fundamentem marki Profusion.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Już teraz zrób pierwszy krok w stronę wymarzonej kuchni
Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatne spotkanie.

730 900 995

Spotkajmy się w Salonie Profusion w Białymstoku, ul. Antoniukowska 4/8