Piękna prowansalska kuchnia Vescona ’22

kuchnia klasyczna

Kuchnia Vescona to kwintesencja nowoczesnej klasyki

 

Zachwyca elegancją i przemyślanymi rozwiązaniami. Jej projekt czerpie ze stylu prowansalskiego, angielskiego oraz hampton doskonale łącząc je z klasyką. Wyróżniającym się elementem są fronty z płaskim panelem środkowym oraz subtelnym dekorem. Na uwagę zasługują również uchwyty oraz dekoracyjny cokół. Charakterystycznym elementem jest również dwukolorowość zabudowy, która do kuchennego wnętrza wprowadza elegancką oryginalność.

Kuchnia Vescona 22 łączy design z praktycznością. Szafki dolne i górne zapewniają znaczną ilość miejsca do przechowywania. Zorganizowanie przestrzeni ułatwia również słupek, w którym schowany jest piekarnik oraz wysuwane szuflady z organizerami. Umieszczony na wyspie kuchennej zlewozmywak pozwala natomiast stworzyć ergonomiczny trójkąt roboczy, ułatwiający pracę. W prezentowanym projekcie wyspa kuchenna zastępuje też tradycyjny stół. Pięknie dekorowana w połączeniu ze stołkami barowymi w stylu hampton dodaje wnętrzu charakteru.

Zabudowa Vescona świetnie sprawdza się w otwartych na salon kuchniach, gdzie dużo się gotuje i często przyjmuje gości. Po więcej pomysłów na aranżację kuchni łączonych z salonem zapraszamy do salonu Profusion Meble w Białymstoku.

kuchnia pod wymiar stolarz białystok

Umów się na bezpłatną konsultację

Już teraz zrób pierwszy krok w stronę wymarzonej kuchni
Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatne spotkanie.