Projektujemy nowoczesne meble na wymiar, które uprzyjemnią Ci codzienne życie.

Profusion to rodzinna marka z wieloletnią tradycją, która projektując meble, nieustannie poszukuje połączeń między trwałością, nowoczesnym designem, funkcjonalnością i ponadczasowym charakterem. Firmę tworzy obecnie ponad 2000 wykwalifikowanych specjalistów. Wspólnie projektujemy coraz to lepsze rozwiązania, które ułatwiają codzienne czynności.

Są wśród nas zarówno tradycjonaliści, jak i innowatorzy. Nowe funkcjonalności zestawiamy z tym, co wypracowaliśmy przez lata. Szukamy rozwiązań, które odpowiadają na zwykłe, ludzkie potrzeby. Bo przecież meble towarzyszą nam każdego dnia. Wierzymy, że mogą współtworzyć dobre, domowe doświadczenia. 

  fabryka ZOV

  Meble skrojone na miarę międzynarodowych potrzeb

   

  Unikalne podejście, które opiera się na nieustannym rozwoju, sprawia, że marka Profusion z roku na rok dociera na nowe rynki. Obecnie meble na wymiar są dostarczane do kilkudziesięciu krajów na całym świecie w tym do USA, Kanady, Izraela, Rosji czy Nowej Zelandii. 

  salony ZOV na świecie
  nowoczesna kuchnia projekt

  Skąd czerpiemy inspiracje?

   

  Zastanawiasz się, jak wygląda proces projektowania i tworzenia nowoczesnych mebli na wymiar? Główną inspiracją projektantów marki Profusion są Twoje potrzeby, wygoda, komfort użytkowania, ale i emocje – estetyka, która zachwyca i cieszy każdego dnia. 

  Tworzymy otoczenie dla Twojego życia. Budujemy tło zarówno dla codziennych, prozaicznych czynności, jak i doniosłych, życiowych wydarzeń. Czerpiemy wiedzę z tradycyjnego rzemiosła i wieloletnich doświadczeń. Podążamy za innowacyjnością, dostosowując się do najbardziej wyszukanych gustów i oczekiwań. 

  W naszych kuchniach na wymiar i precyzyjnie zaprojektowanych garderobach to Ty jesteś głównym bohaterem i inspiracją. Naszą rolą jest koncentracja na Twojej wygodzie i szczęściu. 

  Chcesz bliżej poznać koncepcje i idee, które kierują marką Profusion? Zapraszamy Cię do naszego salonu mebli na wymiar w Białymstoku.