Profusion Meble – kompleksowa obsługa w zakresie wykonania zabudów na wymiar

Profusion Meble to marka, która tworząc meble na wymiar, nieustannie poszukuje połączeń między trwałością, nowoczesnym designem, funkcjonalnością i ponadczasowym charakterem. Wspólnie projektujemy coraz to lepsze rozwiązania, które ułatwiają codzienne czynności.

Są wśród nas zarówno tradycjonaliści, jak i innowatorzy. Nowe funkcjonalności zestawiamy z tym, co wypracowaliśmy przez lata. Szukamy rozwiązań, które odpowiadają na zwykłe, ludzkie potrzeby. Bo przecież meble towarzyszą nam każdego dnia. Wierzymy, że mogą współtworzyć dobre, domowe doświadczenia. 

Unikalne podejście, które opiera się na nieustannym rozwoju, sprawia, że marka Profusion z roku na rok dociera na nowe rynki. Świadczymy nasze usługi w Białymstoku i Warszawie, ale również na terenie całego województwa podlaskiego, województwie mazowieckim, województwie warmińsko-mazurskim i lubelskim.

Projektujemy i wykonujemy zarówno kuchnie na wymiar, jak i całe zabudowy na wymiar w mieszkaniach, domakch, biurach. 

 

Z uwagi na umówione spotkania i wyjazdy na pomiary nie zawsze jesteśmy w biurze. W sprawie wycen, zamówień, spotkań z projektantami prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

KONTAKT

  Co znajduje się w naszej ofercie?

  Kompleksowo wyposażamy w zabudowy meblowe wnętrza zarówno prywatne, jak i firmowe. Specjalizujemy się w wykonywaniu mebli na wymiar do kuchni,  jadalni, salonu, łazienki, garderoby, gabinetu, biura…  i każdego pomieszczenia, które wymaga zabudowy. Oferujemy również gotowe meble takie jak stoły, meble do biur, łazienek. 

    Co nas wyróżnia?

   Oferujemy meble w różnych stylach, od nowoczesnych po klasyczne, w różnorodnych kolorach, materiałach i wykończeniach, dzięki czemu mogą Państwo wybrać te, które będą najlepiej pasować do Waszego stylu i oczekiwań.

   Nasza oferta to innowacyjne koncepcje, ciekawe wzornictwo, trwałość i bardzo wysoka jakość produkowanych mebli oraz cała gama urządzeń AGD i armatury kuchennej renomowanych producentów, dostępnych na polskim rynku.

   Dysponujemy różnymi materiałami, takimi jak lite drewno, fornir,  fronty MDF lakierowane, laminowane, akrylowe, dzięki czemu możesz wybrać opcje adekwatne do Państwa preferencji i  budżetu

   Nasza galeria fotografii, będąc źródłem inspiracji, pomoże znaleźć najlepsze sposoby, pozwalające stworzyć funkcjonalną i stylową przestrzeń z dbałością o najmniejszy detal.

   O cały proces produkcji zadbają nasi doświadczeni projektanci wnętrz i technolodzy, a wykwalifikowana kadra fachowców zrealizuje nawet najbardziej skomplikowany projekt. Nasi specjaliści są zawsze gotowi do pomocy i udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania.

   Być może już wiedzą Państwo, jak będzie wyglądać zabudowa kuchenna na wymiar, gdzie, co ma być i w której szufladzie będą sztućce, a w której talerze i miski. A może potrzebują Państwo kogoś, kto pomoże dobrze zaplanować przestrzeń?  Możliwe, że w powstającym domu kuchnia na wymiar ma być nie tylko miejscem przygotowywania potraw, ale też swoistym centrum życia rodzinnego i towarzyskiego? 

   Powierzchnia, nawet dużej kuchni, jest ograniczona, dlatego trzeba ją efektywnie i efektownie wykorzystać. Meble kuchenne na wymiar to właśnie sposób na zaangażowanie każdego centymetra.

   Jak rozmieścić wszystko, od garnków i patelni poprzez zastawę stołową, aż po akcesoria i drobny sprzęt AGD?

   Czy górne szafki mają mieć tradycyjne drzwiczki, czy może podnoszone do góry?

   Ile chcesz mieć szuflad, a ile półek?

   Wolisz płytę fornirowaną, lakierowaną, laminowaną, foliowaną, a może szkło? Wiesz, na czym polega różnica? A blaty?

   Drewniane, marmurowe, kamienne?

   Zapytamy i wyjaśnimy wszystkie zawiłości. Doradzimy, zaprojektujemy, zamontujemy, a przede wszystkim wykonamy meble na wymiar, dostosowane do Twoich indywidualnych postulatów i możliwości pomieszczenia – spełnimy życzenia. 

   W Profusion Meble tworzymy wnętrza dla ludzi wymagających, ceniących profesjonalizm i kompleksową obsługę, a poprzez ciągle doskonalenie i podążanie za zmianami na rynku meblowym, kreujemy nową jakość w zakresie obsługi, designu i budowania relacji z naszymi partnerami. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie mebli na wymiar, a wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, każdego dnia staramy się kreować przestrzeń domową, znakomicie dopasowaną do wymagań użytkowników z uporządkowanym i klarownym układem. 

   Zapraszamy na kawę do kuchni   KONTAKT