Urban – kuchnia w wielkomiejskim stylu

kuchnia nowoczesna

Nowoczesne kuchnie kojarzą się z minimalistycznym stylem. Gładkie fronty, naturalne barwy i delikatne oświetlenie LED, na te elementy stawiają miłośnicy nowoczesnych kuchni. Taka jest też kuchnia Urban, mimo różnych struktur i barw, świetnie wpasowuje się w charakterystykę nowoczesnej kuchni.

Każdy pojedynczy przedmiot w kuchni ma swoje miejsce, sprzęty, które powinny być schowane są ukryte, ale łatwo dostępne. Za to ładne, godne pokazania zastawy, są uwidocznione w przeszklonej, podświetlonej witrynie.

W kuchni zastosowano gładkie fronty wykonane z materiału typu fenix w kolorze szarym oraz ciepłej zieleni. Kompaktowe blaty oraz jedna ze ścian – tworzą jedną, spójną całość. Mechanizm otwierania zastosowany w zabudowie to tip on, a samych uchwytów nie ma.

System otwierania szuflad legrabox, to jeden z najnowocześniejszych systemów na rynku, świetnie sprawdza się w funkcjonalnej kuchni.

Jeżeli podoba Ci się funkcjonalna i nowoczesna kuchnia odwiedź nasz salon mebli na wymiar w Białymstoku. Zaprojektujemy i wykonamy Twoją kuchnię marzeń.