Kuchnia Solegio

kuchnia klasyczna

Dekoracyjne meble kuchenne

 

Dekoracyjne meble kuchenne z licznymi zdobieniami w kolorze złotej patyny to propozycja dla osób, które cenią luksusowe aranżacje. Każdy detal został zaprojektowany z najwyższą starannością. Meble na wymiar Solegio są wykonane z wysokiej klasy drewna jesionowego. To szlachetny surowiec, który doskonale oddaje elegancki charakter zabudowy. Jest twardy i odporny na uszkodzenia. Sprawia, że meble kuchenne mają ponadczasowy charakter, co z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom klasyki.

projekcie kuchni na wymiar Solegio, którą zamówisz w salonie mebli Profusion w Białymstoku, zastosowano liczne zdobienia: ozdobny frezowany cokół, dekoracyjne pilastry, wsporniki i półki. Klasyczny urok mebli podkreślają tradycyjne witryny i jesionowy blat z podwójnym profilem krawędziowym. Wisienką na torcie są liczne zdobienia: ażurowe fronty, złota patyna, ozdobne tralki.

Dekoracyjne meble kuchenne

Bez wątpienia jest to aranżacja dla najbardziej wymagających osób, które szukają eleganckiej kuchni, w szlachetnym, tradycyjnym stylu.