Granatowa kuchnia z czarnymi dodatkami

kuchnia klasyczna

Piękna granatowa kuchnia w klasycznym stylu

W dzisiejszych czasach kuchnia stała się nie tylko miejscem przygotowywania posiłków, ale również sercem domu, przestrzenią, która łączy rodzinę i przyjaciół. Dlatego coraz większą uwagę przykłada się do estetyki i funkcjonalności wnętrza, co skutkuje rosnącym zainteresowaniem kuchniami na wymiar, które pozwalają na stworzenie unikatowych, perfekcyjnie dopasowanych przestrzeni.

Jednym z niezwykłych przykładów jest kuchnia intensywnie granatowa z czarnymi uchwytami, która przyciąga wzrok swoją głęboką kolorystyką. Fronty lakierowane z interesującym frezem oraz ciemne uchwyty dodają elegancji i nowoczesnego charakteru całej kompozycji.

 

fronty malowane kuchnia na zamówienie

Rozwiazania w kuchni

Zaawansowane rozwiązania przechowywania zapewnione przez liczne szuflady oparte na niezawodnych systemach firmy Hettich Polska, gwarantują nie tylko estetyczny wygląd, ale także praktyczność i wygodę użytkowania. Dodatkowym atutem jest wykorzystanie przestrzeni dolnej dzięki zabudowie słupkowej, znacząco zwiększającej możliwości przechowywania.

Przestrzeń górna kuchni została zaprojektowana z wykorzystaniem wolno wiszących półek, co dodaje lekkości i przestronności całej kuchni. Duża powierzchnia blatu roboczego została dodatkowo powiększona dzięki wkomponowaniu półwyspu, który nie tylko oddziela strefę kuchenną od salonu, ale także tworzy dodatkową przestrzeń do pracy i spożywania posiłków.

Sprzęty firmy Haier

Wyposażenie kuchni firmy Haier idealnie współgra z całością zabudowy, zarówno pod względem kolorystyki, jak i designu, co sprawia, że każdy element kuchni harmonijnie ze sobą współgra, tworząc spójną i elegancką całość.

Realizujemy zlecenia na zabudowy od projektu po montaż

Jeśli marzysz o kuchni, która nie tylko zachwyci wyglądem, ale również zapewni wygodę użytkowania i funkcjonalność, warto zastanowić się nad kuchnią na wymiar. Wykonujmey róznież pozostałę zabudowy do domów. Dlatego, jeśli szukasz solidnej firmy, która spełni Twoje oczekiwania, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, aby umówić się na spotkanie i stworzyć razem wymarzoną przestrzeń kuchenną. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 730900995.

Wykonujemy zlecenia w Białymstoku, Warszawie, Olsztynie i wokół tych miast.