Meble kuchenne na wymiar to te szyte na miarę naszych potrzeb i stylu. Nic dziwnego, że coraz chętniej wybieramy zabudowy precyzyjnie dopasowane do potencjału pomieszczenia, niż gotowe zestawy, oferowane przez sklepy meblowe. Dlaczego warto zainwestować swój czas i pieniądze? Jak wygląda proces zamówienia mebli kuchennych na wymiar w Profusion Meble Białystok?

Dlaczego warto wybrać meble kuchenne na wymiar?

Kuchnia to jedno z tych pomieszczeń, w którym gotowe rozwiązania nie zawsze się sprawdzają. Jeśli propozycje sklepów meblowych nie odpowiadają Twoim oczekiwaniom lub chcesz wprowadzić do swojego wnętrza nietypowe rozwiązania, poznaj meble na wymiar. Białystok pod tym względem oferuje szerokie możliwości. W Profusion tworzymy zabudowy zgodne z najnowszą metodologią produkcyjną – estetyczne, trwałe, a przede wszystkim praktyczne. Jakie jeszcze są zalety mebli kuchennych na wymiar?

  • Gwarantują odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni bez względu na jej metraż, kształt, potrzeby domowników itp.;
  • Umożliwiają stworzenie ergonomicznej aranżacji – wygodnej, w codziennym użytkowaniu;
  • Pozwalają na zabudowanie kuchennych sprzętów AGD, czyli lodówki, zmywarki, pralki, piekarnika, mikrofalówki, a nawet ekspresu do kawy;
  • Dają szansę na stworzenie kuchni w dowolnym stylu.

Meble zachwycające kunsztownym rzemiosłem, łączące unikatowy design z precyzją wykonania, zaskakujące aranżacją i oryginalnymi pomysłami znajdziesz w galerii Profusion Meble. Kuchnie na wymiar to także gwarancja solidności, trwałości i zadowolenia na długie lata.

Dlaczego warto zamówić meble na wymiar w Profusion Meble Białystok?

Wybór mebli kuchennych na wymiar to szereg trudnych decyzji. Dzięki Profusion nie musisz znać się na wszystkim. Kompleksowa i profesjonalna obsługa od początku procesu zapewni Ci wsparcie i pomoże wybrać najlepsze rozwiązania. W Profusion bowiem przykładamy wagę do tego, aby kuchnie były dopasowane do potrzeb i stylu życia użytkowników. Aby tak było, inne rozwiązania proponujemy singlom stołującym się głównie na mieście, inne miłośnikom gotowania, a jeszcze inne rodzinom z małymi dziećmi. Profesjonalne i rzetelne wsparcie to nie jedyne co oferuje Profusion. Klientom gwarantujemy też terminowość oraz kompleksowość. W Profusion Meble nie tylko zaprojektujemy, wykonamy i zamontujemy meble kuchenne na wymiar, ale i pomożemy w zakupie sprzętu AGD najlepszych światowych producentów. Zakup w jednym miejscu pozwoli Ci na idealne dopasowanie lodówki, kuchenki, piekarnika czy zmywarki do kuchni na wymiar, a także przedłużenie czasu trwania gwarancji – będzie ona biegła dopiero od momentu zamontowania mebli, a nie od chwili zakupu.

7 kroków, które dzieli Cię od idealnej kuchni

Zakup kuchni na wymiar kojarzy Ci się ze skomplikowanym procesem? Nic bardziej mylnego! W Profusion od wymarzonej zabudowy meblowej dzieli Cię tylko siedem kroków. Zobacz, jak one wyglądają i przekonaj się o kompleksowości całego procesu.

.

Krok nr 1: Pierwszy kontakt z Profusion

Pierwszy kontakt z nami możesz nawiązać, pisząc do nas maila, dzwoniąc lub kontaktując się przez social media. Na początek zaproponujemy Ci krótką rozmowę. Ustalimy, do jakiego pomieszczenia potrzebujesz mebli, jaki styl Cię interesuje itp. Umówimy się na spotkanie, udzielając wcześniej rad, jak się do niego przygotować.

Krok nr 2: Pierwsze spotkanie z projektantem

Pierwsze spotkanie z projektantem trwa ok. 2 godziny. W jego trakcie rozmawiamy o Twoich potrzebach, preferencjach, budżecie. Ten czas pozwoli nam też określić wstępne założenia projektu, czyli wybrać styl zabudowy, materiały wykonania, ergonomiczne rozwiązania.

Krok nr 3: Przygotowanie projektu

Po spotkaniu na podstawie ustaleń z klientem powstaje wizualizacja 3D, która ma za zadanie odzwierciedlić wygląd Twojej wymarzonej kuchni czy garderoby. Przygotowanie takiej wizualizacji z kosztorysem to koszt 500zł. Wykonany projekt zostaje przez nas oszacowany, przedstawiona wycena uwzględnia wykonanie mebli, ewentualny zakup sprzętu AGD, transport oraz montaż.

Krok nr 4: Pomiar kuchni i aktualizacja projektu oraz ceny

Wstępny projekt wykonujemy na podstawie dostarczonych wymiarów. Przed przyjęciem zlecenia realizacji, wykonujemy profesjonalny i bezpłatny pomiar pomieszczenia, aby zamówione meble idealnie pasowały. Gdy to jest konieczne, dokonujemy aktualizacji projektu oraz ceny usługi.

Krok nr 5: Realizacja

Realizacje kuchni na wymiar rozpoczynamy zaraz po podpisaniu dokumentów i wpłaceniu zaliczki. Na realizację należy poczekać od 8 do 16 tygodni. Ten czas uzależniony jest m.in. od wybranych materiałów.

Krok nr 6: Dostawa

Bardzo ważną kwestią jest odpowiednie zabezpieczenie mebli w trakcie transportu, ponieważ łatwo mogą ulec uszkodzeniu, dlatego w Profusion korzystamy z usług profesjonalnej firmy transportowej specjalizującej się w tego typu przewozach. Gwarantujemy bezpieczny  transport mebli przy zachowaniu należytej staranności i ostrożności.

Krok nr 7: Dostawa i montaż kuchni na wymiar

Prace, które wchodzą w skład całego montażu to m.in. rozpakowanie zakupionych mebli i urządzeń, ustawienie szafek dolnych, zawieszenie szafek górnych, wypoziomowanie i skręcenie mebli oraz zamontowanie wszystkich dodatkowych elementów zabudowy. Kolejnym etapem jest mocowanie blatu i osadzenie zlewozmywaka i sprzętu AGD. Gdy wszystkie prace są ukończone, następuje odbiór montażu. Wówczas należy dokładnie obejrzeć pracę ekipy montażowej, jeśli wszystko jest w porządku, montaż kończy się  podpisaniem „Protokołu odbioru”, który jest równoznaczny z akceptacją jakości wykonanej usługi.

.

Meble na wymiar – Białystok i okolice

Kuchnia powinna być miejscem, w którym chcemy przebywać i do którego z chęcią zapraszamy bliskich, z uporządkowanym, usystematyzowanym i klarownym układem. Bez względu na to, czy potrzebujesz mebli do aneksu, czy dużej kuchni – zaprojektujemy i wykonamy je dla Ciebie. Realizujemy projekty w województwie podlaskim, mazowieckim i mazursko-warmińskim. Zainteresowany? Wykonaj pierwszy krok i skontaktuj się z nami.