Meble kuchenne na wymiar to te szyte na miarę Twoich potrzeb i stylu. Nic więc dziwnego, że coraz chętniej zastępujemy nimi te ze standardowych sklepów meblowych. Profusion Meble Białystok, podobnie jak stolarz, może wykonać meble na wymiar do każdego pomieszczenia, jednak największym zainteresowaniem cieszy się zabudowa kuchenna. Dlaczego warto ją wybrać? Jak wygląda proces projektowania w Profusion Białystok?

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Dlaczego warto wybrać meble kuchenne na wymiar?

Kuchnia to jedno z tych pomieszczeń, w którym gotowe rozwiązania nie zawsze się sprawdzają. Jeśli propozycje sklepów meblowych nie odpowiadają Twoim oczekiwaniom lub chcesz wprowadzić do swojego wnętrza nietypowe rozwiązania, poznaj meble na wymiar tworzone z pasją. Białystok pod tym względem oferuje szerokie możliwości. U producentów współpracujących z Profusion tworzone są zabudowy kuchenne zgodne z najnowszą metodologią produkcyjną – estetyczne, trwałe, a przede wszystkim praktyczne. Jakie jeszcze są zalety mebli kuchennych na wymiar?

Gwarantują odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni bez względu na jej metraż, kształt, potrzeby domowników itp.;

  • Umożliwiają stworzenie ergonomicznej aranżacji – wygodnej, w codziennym użytkowaniu;
  • Pozwalają na obudowanie kuchennych sprzętów AGD, czyli lodówki, zmywarki, pralki, piekarnika, mikrofalówki, a nawet ekspresu do kawy;
  • Dają szanse na stworzenie kuchni w dowolnym stylu lub w zestawieniu kilku styli aranżacyjnych. Tworząc projekt, można wybierać kolory i ich połączenia, wykończenia (połysk, mat), materiały i ich zestawienia, kształt mebli itp. – o tym, jakie projekty są możliwe w realizacji, przekonasz się, przeglądając gotowe już aranżacje Profusion Meble;
  • Pozwalają na zastosowanie nietypowych rozwiązań np. wyspy kuchennej, barku z siedziskami lub sofą, zabudowy pod sufit lub kuchni bez górnych szafek.

Meble kuchenne na wymiar to także gwarancja solidności, trwałości i odporności. Wykonywane są z wybranych przez ich użytkowników materiałów, które dopasowane są do ich potrzeb i stylu życia. W Profusion dbamy o to, aby marmurowy blat roboczy nie znalazł się w rodzinnej kuchni, w której zawsze brakuje czasu na sprzątanie, zastępując go znacznie łatwiejszym w pielęgnacji i tak samo estetycznym blatem konglomeratowym.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Dlaczego warto zamówić meble na wymiar w Profusion Białystok?

Wybór mebli na wymiar do kuchni to szereg trudnych decyzji. Dzięki specjalistom w Profusion nie musisz znać się na wszystkim. Kompleksowa i profesjonalna obsługa od początku procesu zapewni Ci wsparcie i pomoże wybrać najlepsze rozwiązania. W Profusion bowiem przykładamy wagę do tego, aby kuchnie były dopasowane do potrzeb i stylu życia użytkowników. Aby tak było, inne rozwiązania proponujemy singlom stołującym się głównie na mieście, inne miłośnikom gotowania, a jeszcze inne rodzinom z małymi dziećmi.

Profesjonalne i rzetelne wsparcie to nie jedyne co oferuje Profusion Meble. Klientom gwarantujemy też terminowość oraz kompleksowość. W nas nie tylko zaprojektujemy, wykonamy i zamontujemy meble kuchenne na wymiar, ale i pomożemy w zakupie sprzętów AGD najlepszych światowych producentów. Zakup w jednym miejscu pozwoli Ci na idealne dopasowanie lodówki, kuchenki, piekarnika czy zmywarki do kuchni na wymiar, a także przedłużenie czasu trwania gwarancji – będzie ona biegła dopiero od momentu zamontowania mebli, a nie od chwili zakupu.

7 kroków, które dzieli Cię od idealnej kuchni

Zakup kuchni na wymiar kojarzy Ci się ze skomplikowanym procesem? Nic bardziej mylnego! W podlaskim Profusion Meble od wymarzonej zabudowy meblowej dzieli Cię tylko siedem kroków. Zobacz, jak one wyglądają i przekonaj się o kompleksowości całego procesu.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

.

Krok nr 1: Pierwszy kontakt z Profusion

Pierwszy kontakt z nami możesz nawiązać, pisząc do nas maila, dzwoniąc, kontaktując się przez social media lub odwiedzając nasz stacjonarny salon w Białymstoku. Na początek zaproponujemy Ci krótką, 10-15 minutową rozmowę. W jej trakcie zapytamy o to, do jakiego pomieszczenia potrzebujesz mebli, jaki styl Cię interesuje itp. Umówimy się też na pierwsze wstępne spotkanie, udzielając wcześniej rad, jak się do niego przygotować i co na nie przynieść.

Krok nr 2: Pierwsze spotkanie z projektantem

Pierwsze spotkanie z projektantem trwa ok. 2 godziny. W jego trakcie rozmawiamy o Twoich potrzebach, preferencjach, budżecie. Sprawdzamy również, czy Twoje marzenia o idealnej kuchni nie rozmijają się z rzeczywistością pod względem praktyczności. Ten czas pozwoli nam też określić wstępne założenia projektu, czyli wybrać styl zabudowy, materiały wykonania, ergonomiczne rozwiązania.

Krok nr 3: Przygotowanie projektu

Po spotkaniu pracę zaczynają nasi projektanci. Aby pokazać, jak będzie wyglądać Twoja przyszła kuchnia, wykonują oni wizualizacje 3D. Pokaże Ci ona rozmieszczenie oraz wygląd mebli kuchennych. Wykonany projekt zostaje wyceniony, a podany przez nas koszt uwzględnia wykonanie mebli, ewentualny zakup sprzętu, transport oraz montaż.

Projekt otrzymasz od nas mailowo wraz z wyceną oraz z propozycją terminu kolejnego spotkania. Na nim omawiamy szczegóły wizualizacji, dokonujemy korekt i potrzebnych zmian.

Na tym etapie możemy zakończyć naszą współpracę. W takiej sytuacji wystawiamy fakturę za przygotowanie projektu (500 zł). Możesz też zlecić nam realizacje projektu, wtedy jego przygotowanie jest bezpłatne.

Krok nr 4: Pomiar kuchni i aktualizacja projektu oraz ceny

Projekt wykonujemy w oparciu o dostarczone przez Ciebie wymiary, aby jednak meble idealnie pasowały do pomieszczenia, przed zleceniem ich realizacji, nasi projektanci wykonują profesjonalny pomiar. Jest on bezpłatny. Na jego podstawie zlecane jest wykonanie kuchni profesjonalnemu producentowi, a gdy to jest konieczne, dokonujemy aktualizacji wizualizacji oraz ceny usługi.

Krok nr 5: Realizacja

Realizację kuchni na wymiar rozpoczynamy zaraz po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki. Projekty Profusion wykonywane są u czołowych producentów, w specjalistycznych stolarniach, z wysokiej jakości materiałów. Na realizacje należy poczekać od 10 do 16 tygodni. Czas uzależniony jest m.in. od materiałów i stopnia skomplikowania projektu.

Krok nr 6: Przygotowanie do montażu

Na tydzień przed planowanym montażem kuchni nasi montażyści umówią się na spotkanie w Twoim domu. Jego celem jest ustalenie, czy wszystko jest gotowe do zamontowania kuchni. Kontrolujemy czy we wnętrzu działa elektronika, instalacja wodno-kanalizacyjna, itp.

Krok nr 7: Dostawa i montaż kuchni na wymiar

W Profusion Meble montażu kuchni nie pozostawiamy Tobie. Nasi montażyści wykonują go w ustalonym wspólnie terminie. Zazwyczaj zajmuje on kilka godzin. Montaż polega na ustawieniu mebli we wskazanych przez wizualizacje miejsca. Nie obejmuje on natomiast podłączenia elektroniki oraz sprzętów AGD: lodówki, kuchenki itp.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

.

Meble na wymiar – Białystok i okolice

Projektanci Profusion pomogą Ci w podniesieniu komfortu kuchni oraz wprowadzenia do niej zasad ergonomii. Bez względu na to, czy potrzebujesz mebli do aneksu, czy dużej kuchni – zaprojektujemy i wykonamy je dla Ciebie. Zainteresowany? Wykonaj pierwszy krok i skontaktuj się z nami.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress