Dobrze zaprojektowana kuchnia to miejsce dopasowane do upodobań i przyzwyczajeń domowników. Nowoczesne kuchnie na wymiar powstały dla tych, którzy cenią sobie wygodę i elegancję.

Minimalistyczny styl podkreślają gładkie fronty szafek i szuflad, lakierowane na wysoki połysk lub matowe. Dzięki nim kształt mebli nabiera harmonii. System TIP-ON oraz niewidoczne wgłębienia pozwalają sprawnie otwierać i zamykać szafki.

Prosta kolorystyka nie wychodzi z mody – zapewnia elegancki wygląd pomieszczenia przez długie lata. To nie tylko biel, czerń i odcienie szarości. To także ciemna zieleń matowych szafek w kuchni Dublin, ciemnoróżowe fronty Sieny, lub meble w kolorze kawy z mlekiem w Hagen cappuccino.

 

 

Akcenty z naturalnego drewna, metalu lub ze szkła przełamią prostą kolorystykę i nadadzą pomieszczeniu charakteru. Drewniane blaty dodadzą kuchni ciepła, granitowe – szlachetności. Wyraziste panele ścienne podkreślą jej niepowtarzalny styl.

Nowoczesne kuchnie na wymiar

to elegancka prostota na zewnątrz, a wewnątrz praktyczne rozwiązania. Układ szafek i szuflad zaprojektowany tak, by praca w kuchni była łatwiejsza i przyjemniejsza. Nowoczesne systemy pozwalają łatwo wyjąć rzeczy z najdalszych zakamarków narożnej szafki i schować do niej jeszcze więcej. Szuflady, wyposażone w systemy spowalniania, nie zamykają się z hukiem. A świetnej jakości zawiasy pozwalają otwierać i zamykać szafki miliony razy.

Wysoka zabudowa ukryje nie tylko lodówkę i zmywarkę. Zmieści także zgromadzone przez lata skarby, nawet gdy pomieszczenie nie jest za duże. Dobrze dobrane oświetlenie podkreśli nowoczesny styl kuchni. Pomoże ono nie tylko w wykonywaniu kuchennych zadań, ale nada pomieszczeniu blasku i klasy.

Nowoczesne kuchnie na wymiar to eleganckie meble i praktyczne rozwiązania. Oto jak prezentują się w naszych aranżacjach:

Kuchnia Cenneri Szara kuchnia w nowoczesnym stylu

Kuchnia Hagen Cappuccino meble kuchenne w kolorze beżu

Kuchnia Kesten Nowoczesna kuchnia o kontrastowej zabudowie

Kuchnia Kesten Nowoczesna kuchnia o kontrastowej zabudowie

Kuchnia Nord Metallic Matt Minimalistyczne meble kuchenne

Kuchnia Trent Matt Pastelowa kuchnia w kolorach szarości i różu

 

> Zobacz więcej kuchennych aranżacji

.

.