Nowoczesne kuchnie – czyli jakie?

Nowoczesne kuchnie kochają minimalizm. Ich bryła jest piękna w swojej prostocie. Każdy element nowoczesnych mebli kuchennych został dopracowany z najwyższą starannością, tak aby zapewnić Ci maksymalną funkcjonalność. Nie ma tu miejsca na przypadkowe przedmioty. Elegancja przeplata się z wielkomiejskim charakterem.  

Chcesz urządzić mieszkanie w nowoczesnym stylu? Lubisz prosty, minimalistyczny design? Przygotowaliśmy dla Ciebie galerię nowoczesnych mebli kuchennych na wymiar, które zamówisz w Białymstoku. Zobacz wybrane realizacje marki Profusion, które być może zainspirują Cię do stworzenia własnej, nowoczesnej kuchni marzeń. 

Kuchnie nowoczesne

.

 • minimalistyczne wzornictwo 
 • doskonałe zagospodarowanie przestrzeni
 • dużo miejsca do przechowywania
 • proste fronty bez zdobień i uchwytów
 • kolorystyka: stonowana – szarość, biel, głęboki granat, zieleń, ciemne drewno, marmur
 • idealne dodatki: nowoczesne oświetlenie kuchenne, minimalistyczne naczynia, okrągły stół
  Kuchnia Taupe Kuchnia z przeszkoloną witryną

  ZDANIEM PROJEKTANTÓW MARKI PROFUSION

  Masz ochotę na lampkę prosecco? W nowoczesnej kuchni będzie smakować jeszcze lepiej. Proste, minimalistyczne meble kuchenne doskonale wpisują się w aktualne trendy. Funkcjonalność połączona z nowoczesnym stylem sprawi, że na nowo odkryjesz w sobie kulinarną pasję.  

  Kuchnia Nord Metallic Matt

  Cechy kuchni nowoczesnych

  Nowoczesna kuchnia jest sercem domu. To miejsce, w którym nie tylko przygotowujemy posiłki, ale i spędzamy czas z rodziną, urządzamy wspólne gotowanie, a nawet spotkania z przyjaciółmi. Kuchnia w nowoczesnym stylu najczęściej wchodzi w skład większego pomieszczenia, a od miejsca wypoczynku oddziela ją duża wyspa lub okrągły stół. 

  Czym charakteryzuje się nowoczesny design mebli kuchennych? Do najważniejszych cech możemy zaliczyć minimalistyczne wzornictwo, stonowaną kolorystykę i brak przypadkowych, dekoracyjnych elementów. Nowoczesne meble kuchenne są skrojone na wymiar, precyzyjnie wypełniając dostępną przestrzeń. Górne szafki najczęściej sięgają sufitu, zapewniając użytkownikom sporo przestrzeni do przechowywania. Fronty szafek są proste, geometryczne, bez dodatkowych zdobień czy uchwytów, które mogłyby zaburzyć minimalistyczny efekt spójnej bryły. 

  Przeglądając galerię nowoczesnych mebli kuchennych, możesz zauważyć, że większość aranżacji tego typu bazuje na stonowanej kolorystyce. Meble często mają matowe wykończenie. Blaty są wykonane z marmuru lub laminatu. Istotnym elementem nowoczesnych kuchni jest także dobrze zaplanowane oświetlenie, które podkreśla atuty naszego projektu.

  Zobacz nasze propozycje kuchni nowoczesnych: