Garderoby

Idealnie zaprojektowana garderoba na wymiar to luksus, po który coraz chętniej sięgamy. Wygodna i estetyczna przestrzeń do przechowywania ubrań ułatwi dobór stylizacji i utrzymanie porządku. Zapewni Ci maksymalną wygodę, umilając pospieszne poranki, szykowanie na ważne wyjścia, a także tak prozaiczne czynności, jak składanie ubrań po praniu. 

Szukasz pomysłu na garderobę na wymiar? Zależy Ci na funkcjonalnym i estetycznym rozplanowaniu przestrzeni z szafami? Zobacz nowoczesne garderoby marki Profusion, które zamówisz w Białymstoku. Wykorzystujemy najwyższej klasy surowce, dbamy o ergonomię, tworząc szafy marzeń, które ułatwiają codziennie działania.

Garderoby na zamówienie Białystok

 

 • szafy na wymiar, dopasowane do wnętrza,
 • wyposażenie szaf skrojone na miarę potrzeb,
 • szeroki wybór modułów: szuflad, przegródek, wieszaków, koszyków,
 • projekt na bazie wysokiej klasy surowców i systemów meblowych (Blum, Hettich),
 • estetyka zależna od Ciebie: duży wybór kolorów,
 • koncepcje dopasowane do stylu życia,
 • wsparcie projektantów na każdym etapie realizacji: od wizualizacji, po montaż.
  Garderoba Basic - Klasyczna szara szafa na wymiar

  ZDANIEM PROJEKTANTÓW MARKI PROFUSION

  Marzysz o garderobie, jak z filmu? Bądź, jak Carrie Bradshaw, bohaterka serialu „Seks w wielkim mieście”. To z jest ust padły słynne słowa: „Nie potrzebuję pierścionka, daj mi tylko dużą garderobę”. I my w pełni się pod tym podpisujemy. Estetyczna i funkcjonalna przestrzeń do przechowywania ubrań zapewni Ci wygodę i oszczędność czasu. To najlepsze świadectwo miłości do siebie i swoich rzeczy. 

  Garderoba Smart WHITE WL- jasna szafa w kolorze dębu

  Nowoczesne garderoby na wymiar

   

  Dobrze zaplanowana garderoba sprawi, że każdy element odzieży będzie miał swoje miejsce. Ubrania nie będą się miąć. Wieszaki, specjalne kosze, szuflady na buty i akcesoria sprawią, że zachowanie ładu będzie bajecznie proste. Z funkcjonalną garderobą zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Ale to nadal nie koniec korzyści! 

  Piękna garderoba, idealnie dopasowana do pomieszczenia, przede wszystkim powinna spełniać Twoje indywidualne potrzeby. Projektując szafy na wymiar w Białymstoku, doskonale wiemy, jak wykorzystać każdy centymetr Twojej przestrzeni. Wyposażenie garderoby na zamówienie jest skrojone na miarę Twoich potrzeb. Nasi projektanci pomogą Ci wcielić w życie nawet najbardziej wymagające rozwiązania. Półki i klasyczne wieszaki na ubrania możemy uzupełnić o specjalne szuflady na buty i akcesoria, wysuwane kosze siatkowe, wieszaki na spodnie i funkcjonalne półki z przegrodami. W szafach można zamontować specjalne podświetlenie LED, które ułatwi dobór stylizacji, bez zapalania głównego światła w pomieszczeniu.

  Do Twojego wyboru zostawiamy decyzje związane z estetyką. Do dyspozycji masz szeroki zakres kolorów i rodzajów frontów m.in. z akrylu, materiału PVC, MDF, HPL, w wersji lakierowanej lub z aluminiowymi ramami. Szafy mogą być zarówno otwarte, jak i zamknięte, uzupełnione drzwiami przesuwnymi, z systemem harmonijkowym lub na klasycznych zawiasach. 

  Biorąc pod uwagę Twoje wymagania, podpowiemy Ci najlepsze rozwiązania zarówno pod kątem ergonomii, jak i wyglądu Twojej garderoby na wymiar.

  Zobacz nasze propozycje garderób: